Як скасувати або змінити регулярні пожертвування

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Як скасувати або змінити регулярні пожертвування

Ми цінуємо ваш внесок у Фонд Вікімедіа та підтримку безкоштовних знань. Ми знаємо, що іноді обставини змінюються і надалі регулярно робити пожертви стає неможливо. Щоб скасувати або змінити підписку, дотримуйтесь наведених нижче інструкцій. Коли звертаєтеся до нас, не вказуйте номер своєї кредитної картки чи іншу фінансову інформацію.

Щоб скасувати або змінити регулярну пожертву, надішліть електронного листа на адресу donate@wikimedia.org із зазначенням наступної інформації:

  • які зміни ви хотіли б внести до своєї пожертви;
  • адреса електронної пошти, яка використовувалася під час пожертвування;
  • повне ім’я;
  • сума і валюта пожертви.

Коли зміни набудуть чинності ви отримаєте підтвердження електронною поштою. Коли звертаєтеся до нас, не вказуйте номер своєї кредитної картки чи іншу фінансову інформацію.

Зверніть увагу! Якщо ви робите пожертву за допомогою кредитної або дебетової картки, у деяких випадках організації-емітенти кредитних карток повідомлятимуть нас про оновлення реквізитів картки (включно з датою закінчення терміну її дії), щоб забезпечити безперервність пожертвувань. Якщо у вас виникнуть питання із цього приводу, для отримання додаткової інформації зверніться до емітента кредитної картки.