Zrušenie alebo zmena opakovaných príspevkov

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Zrušenie alebo zmena opakovaných príspevkov

Vážime si váš príspevok do nadácie Wikimedia Foundation a vašu podporu slobodného poznania. Vieme, že okolnosti sa niekedy môžu zmeniť a vy nemusíte byť schopný/-á pokračovať v pravidelnom prispievaní. Ak chcete zrušiť alebo zmeniť svoje predplatné, postupujte podľa nižšie uvedených pokynov. Pri komunikácii s nami, prosím, neuvádzajte číslo svojej kreditnej karty ani iné finančné údaje.

Ak chcete zrušiť alebo zmeniť svoj pravidelný príspevok, pošlite e-mail na adresu donate@wikimedia.org a uveďte nasledujúce:

  • typ zmeny, ktorú by ste chceli vykonať ohľadom vášho príspevku,
  • e-mailovú adresu, ktorá bola použitá pri poskytnutí príspevku,
  • celé meno, ktoré ste použili, a
  • sumu a menu príspevku.

Po uskutočnení zmeny dostanete potvrdenie e-mailom. Pri komunikácii s nami, prosím, neuvádzajte číslo svojej kreditnej karty ani iné finančné údaje.

Upozornenie: Keď prispievate pomocou kreditnej/debetnej karty, v určitých prípadoch nás spracovatelia kreditných kariet informujú o aktualizácii údajov karty (vrátane dátumu exspirácie), aby sa zabezpečilo, že prispievanie nebude prerušené. Ak máte ohľadom toho akékoľvek otázky, obráťte sa, prosím, na poskytovateľa kreditnej karty, ktorý vám poskytne ďalšie informácie.