Anulowanie lub zmiana wsparcia cyklicznego

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Anulowanie lub zmiana wsparcia cyklicznego

Doceniamy Twój wkład w rozwój Wikimedia Foundation i wspieranie swobodnego dostępu do wiedzy. Wiemy, że czasami okoliczności mogą się zmienić i uniemożliwić kontynuowanie cyklicznego wsparcia. Aby anulować lub zmienić wysokość wpłacanej cyklicznie darowizny postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami. Kontaktując się z nami nigdy nie podawaj numeru swojej karty kredytowej ani innych informacji finansowych.

Aby anulować lub zmienić cykliczną darowiznę, wyślij wiadomość e-mail na adres donate@wikimedia.org i podaj następujące informacje:

  • rodzaj zmiany, którą chcesz wprowadzić w ramach darowizny;
  • adres e-mail użyty podczas przekazywania darowizny;
  • pełne imię i nazwisko oraz
  • kwotę i walutę darowizny.

Po wprowadzeniu zmiany otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Kontaktując się z nami nigdy nie podawaj numeru swojej karty kredytowej ani innych informacji finansowych.

Ważne: W przypadku wpłat dokonywanych kartą kredytową/debetową, podmioty przetwarzające płatności niekiedy informują nas o aktualizacjach danych kart (w tym daty ważności), aby zapewnić ciągłość przekazywania darowizn. W razie pytań na ten temat skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, aby uzyskać więcej informacji.