Periodisko ziedojumu atcelšana vai mainīšana

From Donate
Jump to navigation Jump to search

Periodisko ziedojumu atcelšana vai mainīšana

Mēs augstu vērtējam jūsu ziedojumu “Wikimedia Foundation” un atbalstu bezmaksas zināšanām. Mēs zinām, ka apstākļi var mainīties un periodisku ziedojumu turpināšana var nebūt iespējama. Lai atceltu vai mainītu jūsu abonementu, lūdzu, izpildiet zemāk sniegtos norādījumus. Lūdzu, nenorādiet kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju, sazinoties ar mums.

Lai atceltu vai mainītu savu atkārtoto ziedojumu, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donate@wikimedia.org un iekļaujiet turpmāk minēto informāciju:

  • Izmaiņas, ko vēlaties veikt ziedojumā.
  • E-pasta adrese, kas tika izmantota, veicot ziedojumu.
  • Izmantotais vārds un uzvārds.
  • Ziedojuma summa un valūta.

Kad izmaiņas būs pabeigtas, jūs e-pastā saņemsiet apstiprinājumu. Lūdzu, nenorādiet kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju, sazinoties ar mums.

Lūdzu, ņemiet vērā turpmāko. Ja ziedojat, izmantojot kredītkarti/debetkarti, dažkārt kredītkartes apstrādātāji informēs mūs par kartes informācijas (tostarp derīguma termiņa) atjaunināšanu, lai nodrošinātu, ka ziedojumi netiek pārtraukti. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar savu kredītkartes izdevējiestādi, lai saņemtu plašāku informāciju.